دسته بندی مطالب

حدادعادل در جمع خبرنگاران: احتمال بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب وجود دارد/ ممکن است دو کاندیدای جمنا تا پایان انتخابات بمانند.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ اطلاعیه ها

غلامعلی حدادعادلغلامعلی حدادعادل در حاشیه بازدید از سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران گفت: ممکن است مقام معظم رهبری امسال از نمایشگاه کتاب تهران بازدید کنند، ولی از برنامه ایشان اطلاعی ندارم.
به گزارش خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، غلامعلی حدادعادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ایران با حضور در شهر آفتاب از سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرد.
حدادعادل در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا شما نماینده رهبر انقلاب قبل از حضور ایشان در نمایشگاه کتاب هستید یا خیر، گفت: ممکن است مقام معظم رهبری امسال از نمایشگاه کتاب تهران بازدید کنند، ولی از برنامه ایشان اطلاعی ندارم.
وی ادامه داد: بنده نیز مانند همه از حضور ایشان در نمایشگاه کتاب تهران خوشحال می شوم؛ حضور ایشان یک پیام است اما من از برنامه ایشان اطلاعی ندارم.
حدادعادل در پاسخ به «نسیم آنلاین»، درباره جمنا و رسیدن به یک کاندیدا گفت: ممکن است ضرورت داشته باشد دو کاندیدا تا انتها باقی بمانند.
وی درباره مناظره ها گفت: آنقدر کاندیداها با هم بحث و جدل می کنند که فرصتی برای بحث های فرهنگی نمی مانند.
حدادعادل تصریح کرد: مناظره ها حالت مچ گیری پیدا کرده است و این باعث تنش می شود.
وی خاطر نشان کرد: البته گفتمان حاکم بر انتخابات اقتصادی است نه فرهنگی. فعلا اقتضای این روزگار این است‌. مردم انقدر درگیر اقتصاد هستند که بحث فرهنگی در این میان نابهنگام است.

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و عرض ادب پیج اینستاگرام انجمن قلم برای معرفی اعضا و آثارشان به تازگی راه اندازی شده. اعضایی که در اینستاگرام فعال...

کتاب چشم هایم در اورشلیم نوشته سرکار خانم مریم مقانی

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
کتاب #چشم_هایم_در_اورشلیم نوشته #مریم_مقانی نشر #معارف #معرفی_کتاب کتابی که همین هفته از چاپ بیرون می آید و به دست مخاطبان عزیز خواهد رسید.  

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
و کنون وقت دعاست وقت شکر از کرم و لطف خداست وقت عاشق شدن و مهر و صفاست وقت امید بر قلم عفو خداست...

شهادت امام علی (ع) تسلیت باد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
برای دنیای خود آنگونه کار کن که گویا همیشه زنده خواهی بود! و برای آخرت خود آنچنان تلاش کن که گویی فردا خواهی مرد!...

روز معلم گرامی باد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
💫از خانه تا مدرسه هلا ابن سینای بابا! مرا تاجِ سر! گنج دنیا! دران روزگاران، که بابابزرگت بجا بود، مرا کوله پشتی، و یا...

ولادت امام حسن مجتبی (ع) بر عاشقان مبارک

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلاد حسن(ع) خسرو دین است امشب شادی و سرور مؤمنین است امشب از یمن قدوم مجتبی(ع) طاعت ما مقبول خداوند مبین است امشب (این...

امروز بزرگ‌ترین مانع بر سر راه نشر کشور مسئلۀ کاغذ است

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
✅امروز بزرگ‌ترین مانع بر سر راه نشر کشور مسئلۀ کاغذ است 🔹هیئت‌مدیرۀ مجمع ناشران انقلاب اسلامی، طی نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور، به وضع حاکم...

مسابقه بزرگ کتابخوانی «کتاب ماه»

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
✅ مسابقه بزرگ کتابخوانی «کتاب ماه» 🔹مسابقه مجازی کتابخوانی «کتاب ماه» به مناسبت ماه مبارک رمضان و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری...